Almanya Nakliye

Firmamız Türkiye, Almanya arasında uluslararası Taşımacılık (nakliye-nakliyat )yapan firmalar içinde kaliteyi memnuniyetle ölçümleyen bir iş anlayışıyla nakliyat hizmeti vermektedir.

Hollanda Nakliye

EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.  Avrupanın en önemli limanlarına sahip Hollanda’ya Türkiye’den  ithalat ve ihracat yüklemeleri ile ilgili nakliye hizmeti  (TIR -KONTEYNER) vermektedir.

Belçika Nakliye

Güvenli ve zamanında taşımacılık hizmeti sunan firmamız  EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Avrupa’da bir çok ülkeye hizmet vermektedir.

İtalya Nakliye

Roma, Venedik, Floransa, Milano, Napoli, Verona, Torino, Bologna, Perugia, Cenova, Siracusa, Siena, Ancona, Trieste, Ancona, Vicenza, Palermo ve diğer tüm İtalya şehirlerinde hizmet vermektedir.

Fransa Nakliye

Fransa’nın Paris ,Lyon ve diğer şehirleri ile Türkiye, İstanbul arasında uluslararası  nakliye, taşımacılık, iç nakliye hizmetleri, depolama hizmetleri, gümrükleme ve dökümantasyon hizmetleri, uluslararası nakliye organizasyonları hizmetleri vermektedir.

Avusturya Nakliye

Güvenli ve zamanında taşımacılık hizmeti sunan firmamız  EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. Avrupa ve Balkanlar olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermektedir.

İskandinav Ülkeleri Nakliye

Rusya Nakliye

Güvenli ve zamanında taşımacılık hizmeti sunan firmamız  EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. başta Rusya olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermektedir.

Kazakistan Nakliye

Gürcistan Nakliye

Parsiyel, parça yük, grupaj yük taşımacılığı İngiltere uluslararası depolama ve İngiltere şehirleri arasında iç nakliye hizmeti hizmetlerimiz arasındadır.

Azerbeycan Nakliye

Parsiyel, parça yük, grupaj yük taşımacılığı İngiltere uluslararası depolama ve İngiltere şehirleri arasında iç nakliye hizmeti hizmetlerimiz arasındadır.

Orta Dogu Ülkeleri

Home
Account
Cart
Search
×