Hakkımızda

2001 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurulan EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. genç ve dinamik kadrosu ile her zaman kendisini güncelleyerek sektörde ki yerini korumuştur. Tüm dünyayı kapsayan çalışma haritası ile minimumdan maksimuma yüklerinizi dünyanın bir yerinden farklı bir yerine taşıyan küresel hizmet sağlayıcınızdır.

EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, sektörde sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru-hızlı-hatasız-sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur. Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, çağdaş araç filosu ve ekipman donanımı,  müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmiş  esnek ve inovatif lojistik hizmetleri ve dünya geneline yayılmış uluslararası güçlü global network ağı ile EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, müşterilerinin dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına küresel ölçekte çözüm getiren deneyimli bir yönetim uzmanıdır.

Vizyonumuz

Balkanlar, Türkiye, Orta Asya ve Orta Doğu’da; küresel bir lojistik şirketi olarak, çok uluslu ve bölgesel şirketlerin öncelikli çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

  • EGETRANS olarak, seçilen kategoriler ve hedef pazarlarda müşterilerimize, etik değerler ve çevreye saygı ilkeleri doğrultusunda güvenilir ve etkin çözümler sunmak.
  • Sahip olduğumuz sürdürülebilir rekabet gücümüzle sürekli büyüme potansiyeli yaratıp ürettiğimiz katma değeri, ilgili tüm taraflarla paylaşmak.
  • Bunu yaparken en büyük gücümüz, müşterilerimizin yeni oluşan ihtiyaçlarını en kısa sürede anlamak ve en uygun hizmeti sunan ilk kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

Yüksek Müşteri Bağlılığı

Müşterilerimizin beklentilerine göre sürekli yenileyerek sunduğumuz hizmet ve çözümlerle müşterilerimizin hedeflerine daha hızlı ulaşmasını sağlar, kendi iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlamalarını ve bu yolla bağlılıklarının artmasını hedefleriz.

Her durum ve şartta Güvenilirlik

Müşteriler, çalışanlar ve ilişkide bulunulan tüm taraflar arasında bilgi, donanım ve kurumsal değerlere olan bağlılık ile güven yaratmak, her türlü taahhüdü zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmektir.

Sürekli Çözüm Odaklılık

Her çözümün, bir adım sonrası için müşteriye sunulacak bir deneyim olduğunu biliriz. Sorunları ve hataları çatışma kaynakları olmaktan çıkarıp sahiplenir, kurumun ve çalışanların gelişme alanları haline dönüştürür, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip ederiz

Tüm Çalışanlarımızla Karşılıklı Bağlılık

Lojistik sektöründe fark yaratan gerçek unsurun sahip olduğumuz güçlü ve yetkin insan kaynağımız olduğunun bilincindeyiz. En nitelikli çalışanları kazanmak ve mevcut insan kaynağının gelişimini sağlamak amacıyla her türlü yatırımı yapar, teknolojik araç-gereci temin eder, yeteneklerini sonuna kadar kullanmalarına olanak tanırız. Başarıları ödüllendirir, kendilerine ve ailelerine değer verildiğini hissetmelerini sağlayarak karşılıklı duygusal bir bağ oluştururuz.

Değer Yaratmak

Varlık amacımız; kuruluşumuz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm diğer paydaşlarımız için değer yaratmaktır. Kurumun bütünsel performansına katkı sağlayacak çözüm önerileri sunan ve bunları uygulamak konusunda inisiyatif kullanan bireyler olarak kişisel “artı değer” yaratmayı hedefleriz.

Sürekli Yenilikçilik

Yeni ve yaratıcı fikir ve öneriler üretir, değişime uyum sağlar, müşteri, çalışan ve diğer tüm tarafların memnuniyeti artırma doğrultusunda her türlü yaratıcı çalışmayı destekleriz.

Etik değerlere bağlılık ve ekolojik dengeye saygı

Ulusal ve uluslararası yasalara ve etik ilkelere daima bağlı kalarak, çalışanlar, müşteriler, hissedarlar ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütür, sürdürülebilirlik için kaynakların önemli olduğunun bilinciyle faaliyetlerimizi ulusal ve uluslararası kabul görmüş çevre standartlarına ve müşterilerimizin çevresel beklentilerine uygun olarak gerçekleştiririz.

Sorumluluk ve mükemmeliyetçilik bilinci

Yüksek rekabet gücü ancak, müşteri gereksinimlerine duyarlı ve bu doğrultuda hızlı ve doğru karar alabilmekle mümkündür. Sorumluluğunu bilen alanında uzman yetkin bireyler ile mükemmellik doğrultusunda inisiyatif kullanırız.

Çözüm önerilerimiz için bize ulaşın.

Home
Account
Cart
Search
×