Uygun fiyatlı Kalite ve Performans

“Quality and Performance at the Right Price” ilkesi, işletmelerin müşterilere en iyi kaliteyi ve performansı uygun bir fiyatla sunma çabası olarak öne çıkar. Bu prensip, hem müşteri memnuniyetini artırırken hem de işletmenin rekabet gücünü korumasına yardımcı olur.

Ürün veya hizmetlerin sürekli olarak iyileştirilmesi ve maliyetlerin optimize edilmesi, bu prensibin hayata geçirilmesinde önemli adımlardır. Sonuç olarak, kalite, performans ve uygun fiyatı bir araya getiren bu yaklaşım, hem işletmelerin hem de tüketicilerin kazanması için önemli bir paradigma sunar.

EGETRANS havayolu taşımacılığı ve yoğun uçuş desteğiyle dünya genelinde havalimanı ya da kapı teslim hizmet sunmaktayız. Global havayolu şirketleriyle oluşturduğumuz anlaşmalar sayesinde müşterilerimize hizmet ve fiyat avantajları sağlamaktayız.

EGETRANS, denizyolu taşımacılığı alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile dünya çapında geniş bir acente ağına sahip. Türkiye'den tüm dünya limanlarına, tüm dünyadan Türkiye limanlarına ve cross taşıma taleplerine yönelik hızlı ve güvenilir hizmet sunulmaktadır.

EGETRANS deneyimli kadrosu, standartlara uygun özmal araç filosu ile başta Avrupa Ülkeleri olmak üzere, ithalat ve ihracat yüklemelerinde komple ve parsiyel hizmet sağlayan EGETRANS müşterilerine güvenilir hizmet ve zamanında teslimat ilkesi ile çalışmaktadır.

Gabari dışı yüklerin taşınmasında izin belgesi ve müsaadeli taşıma gereklidir. Gümrüklü depolama uluslararası ticarette ithalat ve ihracat işlemleri için kullanılırken, gümrüksüz depolama gümrük kontrolü olmaksızın stoklama ve dağıtım hizmetleri sunar. Aktarmalı teslimat, yüklerin birden fazla aktarma noktasından geçerek taşınmasıdır; aktarmasız teslimatta ise doğrudan hedef noktaya ulaştırılırlar.

Destek için bize ulaşın.

Home
Account
Cart
Search
×